Kurzy

V každom jazyku Vám vieme pripraviť nasledovné typu kurzov.
Kurzy si môžete skombinovať podľa svojej potreby. Keď si neviete poradiť sami, radi pripravíme Váš vzdelávací program pre Vás.

TYPY KURZOV

Aby ste sa vedeli zorientovať v kurzoch, ktoré ponúkame, pripravili sme pre vás stručný popis. Všetky kurzy trvajú tri mesiace. V prípade individuálnych kurzov, alebo rýchlokurzov môže byť dĺžka kurzu rôzna. Vám viac povieme na info@miranova.eu. Detailnejšie informácie o kurzoch získate v sekciách, ktoré sa týkajú daných kurzov.
 
Štandardný kurz – dvakrát týždenne 60 alebo 90 minút. Klasický kurz počas ktorého sa systematicky preberá kurzová kniha podľa výberu.
 
Udržiavací kurz – jedenkrát týždenne 60 alebo 90 minút. Tento kurz je určený pre tých, ktorí už niečo vedia, sú zaneprázdnení a nechcú prísť o svoje drahocenné vedomosti.
 
Konverzácie – jeden, alebo dvakrát týždenne. Tento kurz je zameraný na rozprávanie, čo je zrejmé, témy sa vyberajú podľa záujmu.
 
Špecializované kurzy – kurzy zamerané na špeciálnu slovnú zásobu, či gramatické javy.
 
Rýchlokurzy – kurz určený pre tých, ktorí sa potrebujú urgentne naučiť jazyk. Veľký objem hodín za relatívne krátku dobu. Vieme zrealizovať cez týždeň, ale aj cez víkend. Tento jazykový kurz nie je v cenníku. Napíšte nám vašu požiadavku na info@miranova.eu a my vám pripravíme ponuku priamo šitú na mieru. ( jednotlivec aj skupina)
 
Skills kurzy“ – kurzy zamerané na jednotlivé „skills“ alebo jazykové zručnosti ako čítanie, písanie, počúvanie, gramatika. Takže ak máte pocit, že práve vám chýba jedna zo zručností, vieme vám poradiť a pomôcť. Pre našich študentov ponúkame na tento typ kurzu zľavu. Ide tiež o doplnkový kurz.
 
Video kurzy – učíme sa jazyk vizuálne – videl som, počul som a porozprávam.
 
Doplnkové kurzy – k našim kurzom ponúkame aj kurz reálií týkajúcich sa jazyka, ktorý sa práve u nás učíte vo forme pohodlných video hodín, alebo diskusných večerov. Chceme, aby ste hovorili v cudzom jazyku, aby ste žili v cudzom jazyku, aby ste premýšľali v jazyku, ktorý sa práve u nás učíte.
 
Kurzy formou hry – všeobecná aj business. Naučíte sa slovnú zásobu a môžete sa prísť k nám hrať a zároveň učiť.