Arabský jazyk

facebook

Arabčina je krásny exotický jazyk, pre Európanov vzdialený a zdá sa „ťažko naučiteľný“. Ale nie je. Potrebujete mnoho trpezlivosti, sily, cieľavedomosti a aj tvrdohlavosti a samozrejme dobrého učiteľa.

Mnoho ľudí považuje písanie a písmo samotné za najväčšiu prekážku. Opak je však pravdou. Písanie nie je tá najťažšia vec. Miranova vás na kurze arabčiny pre začiatočníkov naučí písať približne za tri mesiace. Na tento účel sme pre vás pripravili vlastné pracovné zošity „Miranova písanky“, ktoré vám pomôžu s ľahkosťou prekonať prvú a základnú bariéru. Je to účinná pomôcka ako sa naučiť písať. Naučíte sa písať prvé slová a budete mať z toho skutočnú radosť.

Písanie v arabčine je náročné na čas, ale ak si zvolíte ten správny časový „management“ a spravíte každý deň maličký krok, budete skutočne prekvapení. A o tri mesiace budete schopní napísať celé slová.

Ak sa chcete naučiť arabčinu musíte mať motiváciu aj výdrž a na koniec prídete na to, že to nie je až taký ťažký jazyk.

Záleží od toho, ako a kto vás jazyk učí, ako vám podáva informácie a ako vás vedie. MiraNova sa na túto cestu s vami pripravovala a pripravuje už niekoľko rokov. Je potrebné prekonať prvé ťažké momenty, veriť si, nechať sa viesť a vydržať aspoň rok. Výsledky sa určite dostavia. Veríme, že sa budete na našich kurzoch arabčiny baviť.

Prvé hodiny arabčiny učia slovenskí lektori. Uvedú vás do arabčiny a oboznámia so základmi. Otvoria vám dvere do kurzu arabského jazyka pre začiatočníkov.

Pokročilejšie kurzy arabčiny ako aj konverzácie arabčiny učia arabsky hovoriaci lektori, ktorí vám budú pomáhať v ďalšom napredovaní.

Vieme pre vás pripraviť nasledovné kurzy arabčiny: individuálne, skupinové, rýchlokurzy, dialektové kurzy arabčiny, kurz egyptskej arabčiny, doplnkové kurzy ako reálie, čítanie v arabčine, písanie, videá, atď.